Videyo
Karakteristik:
Mezi tanperati long distans: avèk yon Capteur kalite siperyè anndan, dispansè savon tèmomèt savon likid K9 Pro F la ka kontwole tanperati jiska 3m, trè apwopriye pou itilize nan zòn piblik, tankou lekòl, otèl, lopital, sant komèsyal, elatriye.
Stil monte sou miray: dispansè dezenfektan otomatik pou monte sou miray la fonksyone byen pou kenbe sifas kontwa a pwòp epi san dezòd.
Mache ak pil epi rechajab: dispansè savon alkòl sa a mache ak pil AA oswa 18650, epi li ka mache tou ak yon adaptè. (Li pa ekipe ak adaptè chaj ak pil).
Pratik ak Ijyèn: jis mete men ou anba Capteur a pou kòmanse dispansè savon otomatik la, ou ka efektivman evite enfeksyon kwaze san ou pa touche dispansè savon an. Apwopriye pou kote piblik tankou biwo, otèl, lopital, enstitisyon medikal, lekòl, elatriye. Li mezire tanperati men ak fwon an menm tan.


| Nimewo Atik: | K9 Pwofesyonèl F |
| Gwosè pwodwi: | 121.7 × 131.5 × 302 milimèt |
| Vòltaj: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1200ml |
| Mezire Distans: | 3m |
| Volim Son an: | 1-4 nivo reglabl |
| Dòz: | 0.1-2ml reglabl |
| Enstalasyon: | Monte sou miray, Desktop, Sipò Tripod |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Ranje Mezire: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Tanperati Alam: | Reglabl |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Emisyon nan 18 lang: | |
| Chinwa, Angle, Panyòl, Japonè, Pòtigè, Koreyen, Alman, Franse, Ris, Italyen, Arab, Tik, Tayilann, Kanbodyen, Endonezyen, Bengali, Hindi, Vyetnamyen | |
| Anbalaj: | 1 moso/bwat koulè; 9 moso/katon |
| Bwat koulè a gen ladan l: | Distribitè x1, Kab USB x1, Manyèl x1, Bouk sipò x1, Vis pou monte miray x2, Plato degoute x1, Antonwa x1, Plato kouvèti dèyè x1, Kantite katon: 9 moso/katonGwosè katon prensipal la: 49x495x35 CMPwa: 11.6 kg/Katon Remak: Pil ak adaptè USB pa enkli nan pakè a |
| Gwosè Bwat Koulè: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Gwosè katon: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kg |
| Nimewo Atik: | K9 Pwofesyonèl F |
| Gwosè pwodwi: | 121.7 × 131.5 × 302 milimèt |
| Vòltaj: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1200ml |
| Mezire Distans: | 3m |
| Volim Son an: | 1-4 nivo reglabl |
| Dòz: | 0.1-2ml reglabl |
| Enstalasyon: | Monte sou miray, Desktop, Sipò Tripod |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Ranje Mezire: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Tanperati Alam: | Reglabl |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Emisyon nan 18 lang: | |
| Chinwa, Angle, Panyòl, Japonè, Pòtigè, Koreyen, Alman, Franse, Ris, Italyen, Arab, Tik, Tayilann, Kanbodyen, Endonezyen, Bengali, Hindi, Vyetnamyen | |
| Anbalaj: | 1 moso/bwat koulè; 9 moso/katon |
| Bwat koulè a gen ladan l: | Distribitè x1, Kab USB x1, Manyèl x1, Bouk sipò x1, Vis pou monte miray x2, Plato degoute x1, Antonwa x1, Plato kouvèti dèyè x1, Kantite katon: 9 moso/katonGwosè katon prensipal la: 49x495x35 CMPwa: 11.6 kg/Katon Remak: Pil ak adaptè USB pa enkli nan pakè a |
| Gwosè Bwat Koulè: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Gwosè katon: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kg |
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.