Videyo
Espesifikasyon
| Nimewo Atik: | DAZ08 |
| Gwosè pwodwi: | 83X107X206mm |
| Vòltaj: | DC 6V |
| Kapasite: | 320 ml |
| Mezire Distans: | 0 ~ 45mm |
| Materyèl prensipal: | ABS |
| Enstalasyon: | Odinatè |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Pouvwa pa: | 4 pil AA (pa enkli) |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Anbalaj: | 1 moso/bwat koulè; 48 moso/katon |
| Gwosè Bwat Koulè: | 105X80X230mm |
| Gwosè katon: | 47.5X49X43cm |
| NW/GW: | 12.20/13.50kg |
FAQ
K1: Pwodwi a bon mache, èske bon jan kalite a garanti?
A1: Nou gen plis pase 10 ane eksperyans nan pwodiksyon ak lavant, epi tout pwodwi yo gen 12 mwa garanti.
K2: Èske nou ka kòmande echantiyon sèlman pou tès anvan nou mete yon lòd?
A2: Asireman, lòd echantiyon an akseptab pou nou.
K3: Ki jan ou abitye anbake machandiz yo? E konbyen tan li pran pou delivre?
A3: Pou echantiyon ak ti kòmand, pa eksprès, anjeneral li pran 3-5 jou. Pou gwo kòmand, si ou bezwen li ijan, nou ka voye machandiz yo pa avyon. Si ou vle ekonomize machandiz, nou ka voye yo pa lanmè, li pran anviwon 30-50 jou, selon destinasyon ou.
Q4: Èske ou aksepte OEM ak ODM?
A4: Wi, nou ka pèsonalize pwodwi yo, etikèt yo, ak anbalaj la.
Q5: Ki pwosesis pou kòmande pwodwi Customized yo?
A5: Bay espesifikasyon pwodwi oswa egzijans espesifik -- sitasyon -- konfimasyon sitasyon -- -depo peman -- konfimasyon desen pwodiksyon -- fabrikasyon zouti mwazi -- fabrikasyon echantiyon - konfimasyon echantiyon -- pwodiksyon an gwo - -livrezon -- sèvis apre lavant
K6: Èske pwodwi a gen yon sètifika?
A6: Pifò pwodwi ki pa Customized yo sètifye epi yo gen patant, epi pwodwi Customized yo ka aplike sètifika selon kondisyon kliyan yo.
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.