Videyo
Espesifikasyon
| Nimewo Atik: | DAZ-BOX |
| Gwosè pwodwi: | 410x200x120mm |
| Koulè: | Ajan |
| Kapasite: | 2500ml |
| Materyèl: | Metal ak kouch poud fini |
| Tan distribisyon: | 0.2-0.5s |
| Distans distribisyon | 1.5-3 pous |
| Enstalasyon: | Tablo/Monte sou miray/Sipò atè |
| Kalite ponp: | Gout/Espre/Mous opsyonèl |
| Pwovizyon elektrik 1: | DC Elektrik |
| Pwovizyon elektrik 2: | 4 * Pil gwosè C |
| Lavi batri pwolonje: | >30,000 Sik |
| Sètifika | CE, RoHS, FCC |
| Anbalaj: | 1 moso/bwat mawon; 2 moso/katon |
| Gwosè katon: | 45.5X25X18.5cm |
| NW/GW: | 2.80/3.15kg |
| Lis anbalaj | |
| distribitè | 1 |
| Kab USB | 1 |
| Manyèl | 1 |
| Bouk sipò | 1 |
| Vis pou monte miray | 2 |

FAQ
K: Èske nou ka kòmande echantiyon sèlman pou tès anvan nou mete yon lòd?
A: Asireman, lòd echantiyon an akseptab pou nou.
K: Ki metòd peman ou aksepte?
A: Tèm estanda: T/T davans. Gwo kantite lajan: L/C a vi.
Ti kantite lajan tankou frè echantiyon: Paypal ak Western Union.
K: Ki jan ou abitye anbake machandiz yo? E konbyen tan li pran pou livrezon?
A: Pou echantiyon ak ti kòmand, pa eksprès, anjeneral li pran 3-5 jou. Pou gwo kòmand, si ou bezwen ijan, nou ka voye machandiz yo pa avyon. Si ou vle ekonomize machandiz, nou ka voye yo pa lanmè, li pran anviwon 30-50 jou, selon destinasyon ou.
K: Èske mwen ka mete logo nou an sou pwodwi a ak anbalaj la? Ki jan mwen ta dwe fè?
A: Tanpri bay fichye LOGO ak gwo rezolisyon ansanm ak egzijans yo, n ap fè desen pou ou konfime. Apre nou fin resevwa konfimasyon ou, n ap fè 2-3 echantiyon pou ou konfime ankò.
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.