Videyo
Espesifikasyon
| Nimewo Atik: | Asye pur F1303 |
| Gwosè pwodwi: | 120x120x260 milimèt |
| Koulè: | Blan |
| Kapasite: | 1000ml |
| Materyèl: | Asye pur |
| Boutèy: | Ranplasabl |
| Pwa pwodwi: | 1.25kg |
| Pouvwa pa: | Pil gwosè 4 * C oswa adaptè 110V/220V |
| Enstalasyon: | Monte sou miray/sipò atè |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Dòz Ponp: | 1-Ponp likid: 1ml chak fwa |
| 2-Ponp Kim: 0.8ml Chak Fwa | |
| Ponp 3-Espre: 0.8ml Chak Fwa | |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Anbalaj: | 1 moso/bwat mawon; 15 moso/katon |
| Gwosè katon: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 19.50/20.50kg |
Lis anbalaj:
Distribitè x1
1 kab USB
Manyèl x1
Bouk sipò x1
Vis pou monte miray x2
Aplikasyon:
Dispensè savon otomatik san kontak Siweiyi a lajman itilize pou dezenfeksyon men nan kay, biwo, otèl, sant komèsyal, lekòl, lopital, elatriye, disponib pou itilizasyon endividyèl ak piblik.
FAQ
K: Èske kalite garanti?
A: Nou gen plis pase 10 ane eksperyans nan pwodiksyon ak lavant, epi tout pwodwi yo gen 12 mwa garanti.
K: Èske nou ka kòmande echantiyon sèlman pou tès anvan nou mete yon lòd?
A: Asireman, lòd echantiyon an akseptab pou nou.
K: Ki metòd peman ou aksepte?
A: Tèm estanda: T/T davans. Gwo kantite lajan: L/C a vi.
Ti kantite lajan tankou frè echantiyon: Paypal ak Western Union.
K: Ki jan ou abitye anbake machandiz yo? E konbyen tan li pran pou livrezon?
A: Pou echantiyon ak ti kòmand, pa eksprès, anjeneral li pran 3-5 jou. Pou gwo kòmand, si ou bezwen ijan, nou ka voye machandiz yo pa avyon. Si ou vle ekonomize machandiz, nou ka voye yo pa lanmè, li pran anviwon 30-50 jou, selon destinasyon ou.
K: Èske ou aksepte OEM ak ODM?
A: Wi, nou ka pèsonalize pwodwi yo, etikèt yo, ak anbalaj la.
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.