Karakteristik
Otomatikman fonksyone ak detèktè: machin dezenfeksyon men san kontak la fèt pou elimine dezenfektan men oswa alkòl, epi bay dòz espre otomatik, ki pèmèt yon dezenfeksyon men rapid ak fasil epi elimine kontaminasyon kwaze, pou reyalize yon ijyèn men optimal.
Pratik ak Ijyèn: jis mete men ou anba Capteur a pou kòmanse dispansè savon an, ou ka efektivman evite enfeksyon kwaze san ou pa touche dispansè savon an. Apwopriye pou kote piblik tankou biwo, otèl, lopital, enstitisyon medikal, lekòl, elatriye.
Espesifikasyon
| Nimewo Atik: | F1307 |
| Gwosè pwodwi: | 120x120x260 milimèt |
| Koulè: | Blan |
| Kapasite: | 1000ml |
| Materyèl: | 100% plastik Jeni ABS Vyèj |
| Boutèy: | Ranplasabl |
| Pwa pwodwi: | 0.90kg |
| Pouvwa pa: | 4 pil gwosè C oswa adaptè 110V/220V * Pil yo pa enkli |
| Enstalasyon: | Monte sou miray/sipò atè |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Dòz pou itilize: | 1-Ponp likid: 1ml chak fwa |
| 2-Ponp Kim: 0.8ml Chak Fwa | |
| Ponp 3-Espre: 0.8ml Chak Fwa | |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Anbalaj: | 1 moso/bwat mawon; 15 moso/katon |
| Gwosè katon: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 13.80/14.50kg |
Lis anbalaj:
Distribitè x1
1 kab USB
Manyèl x1
Vis pou monte miray x2
Bouk sipò x 1
Remak: Pil ak adaptè USB pa enkli nan pakè a
Asirans kalite:
1. Ekip QC nou an enspekte chak pwosesis pwodiksyon
2. Kalite a asire pa enjenyè pwofesyonèl
3. CE, FCC, sètifika ROHS apwouve epi yo gen pwòp patant yo
Sèvis Kliyan
1. Nou pral reponn demann ou an konsènan pwodwi nou yo oswa pri a nan 24 èdtan.
2. Kontinye enfòme kliyan nou yo sou pwosesis pwodiksyon an epi ede òganize enspeksyon kalite si sa nesesè.
3. Garanti yon ane ak sèvis apre-lavant responsab.
4. Ekip lavant ak enjenyè pwofesyonèl pou asire yon bon eksperyans acha.
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.