Videyo
Espesifikasyon
| Nimewo Atik: | K9 Pro Plus ak Wifi pa aplikasyon Tuya a |
| Gwosè pwodwi: | 121.7 × 131.5 × 302 milimèt |
| Vòltaj: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1200ml |
| Mezire Distans: | 2-10 santimèt |
| Volim Son an: | 1-4 nivo reglabl |
| Dòz: | 0.1-2ml reglabl |
| Enstalasyon: | Monte sou miray, Desktop, Sipò Tripod |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Ranje Mezire: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Tanperati Alam: | Reglabl |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Emisyon nan 18 lang: | |
| Chinwa, Angle, Panyòl, Japonè, Pòtigè, Koreyen, Alman, Franse, Ris, Italyen, Arab, Tik, Tayilann, Kanbodyen, Endonezyen, Bengali, Hindi, Vyetnamyen | |
| Anbalaj: | 1 moso/bwat koulè; 9 moso/katon |
| Bwat koulè a gen ladan l: | 1x dispansè, 1x plato degoute, 1x manyèl, 1x kab USB, 2x vis miray. |
| Gwosè Bwat Koulè: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Gwosè katon: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kg |
| Avantaj: | |
| * Chanje Lang | * Dòz reglabl |
| * Nivo Son reglabl | * Anrejistre done mezi tanperati a |
| * Anviwònman Kapasite | * Yon sèl aplikasyon ka kontwole plizyè fonksyon |

Otomatikman fonksyone ak detèktè: dispansè dezenfektan pou men san kontak sa a fèt pou elimine dezenfektan pou men oswa alkòl, epi bay yon dòz otomatik espre, ki pèmèt yon dezenfeksyon men rapid ak fasil epi elimine kontaminasyon kwaze, pou reyalize yon ijyèn men optimal.
Stil monte sou miray: dispansè savon monte sou miray la fonksyone byen pou kenbe sifas kontwa a san dezòd.
Fonksyone ak pil epi rechajab: dispansè savon alkòl sa a fonksyone ak pil, li ka mache tou ak yon adaptè. (Li pa ekipe ak adaptè chaj ak pil)
Wifi disponib: li sipòte pa aplikasyon Tuya a, ou ka telechaje li sou telefòn mobil ou. Avèk li, ou ka kontwole tout fonksyon yo, fasil e pratik.
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.