Gwo kapasite: dispansè dezenfektan pou men otomatik sa a gen yon gwo kapasite 1200 ml, li apwopriye pou itilize divès likid dezenfektan ak dezenfektan pou men, pou itilizasyon chak jou ak itilizasyon pwofesyonèl, pafè pou kay, otèl, lopital oswa lòt kote piblik.
Otomatikman fonksyone ak detèktè: machin dezenfeksyon men san kontak la fèt pou elimine dezenfektan men oswa alkòl, epi bay dòz espre otomatik, ki pèmèt yon dezenfeksyon men rapid ak fasil epi elimine kontaminasyon kwaze, pou reyalize yon ijyèn men optimal.


| Nimewo Atik: | K9 Pro Doub |
| Gwosè pwodwi: | 121.7 × 131.5 × 302 milimèt |
| Vòltaj: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1200ml |
| Mezire Distans: | 2-10cm |
| Volim Son an: | 1-4 nivo reglabl |
| Dòz: | 0.1-2ml reglabl |
| Enstalasyon: | Monte sou miray, Desktop, Sipò Tripod |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Ranje Mezire: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Tanperati Alam: | Reglabl |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Emisyon nan 18 lang: | |
| Chinwa, Angle, Panyòl, Japonè, Pòtigè, Koreyen, Alman, Franse, Ris, Italyen, Arab, Tik, Tayilann, Kanbodyen, Endonezyen, Bengali, Hindi, Vyetnamyen | |
| Pake Doub K9 Pro: | 1 moso/bwat koulè; 9 moso/katon |
| Yon bwat koulè gen ladan l: 1 dispansè, 1 plato degoute, 1 manyèl, 1 kab USB, 2 vis miray. | |
| 15.5 × 15.5 × 31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kg | |
| Pake Tripod: | 1 moso/bwat mawon; 20 moso/katon |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kg | |
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.