Gwo kapasite: dispansè dezenfektan pou men otomatik sa a gen yon gwo kapasite 1000 ml, li apwopriye pou itilize divès likid dezenfektan ak dezenfektan pou men, pou itilizasyon chak jou ak itilizasyon pwofesyonèl, pafè pou kay, otèl, lopital oswa lòt kote piblik.
Pratik ak Ijyèn: jis mete men ou anba Capteur a pou kòmanse dispansè savon an, ou ka efektivman evite enfeksyon kwaze san ou pa touche dispansè savon an. Apwopriye pou kote piblik tankou biwo, otèl, lopital, enstitisyon medikal, lekòl, elatriye.

| Nimewo Atik: | F1307 ak sipò atè |
| Gwosè dispansè savon an: | 120x120x260 milimèt |
| Koulè dispansè savon an: | Blan |
| Kapasite Distribisyon Savon: | 1000ml |
| Materyèl pou distribye savon: | 100% plastik Jeni ABS Vyèj |
| Boutèy savon: | Ranplasabl |
| Pwa dispansè savon an: | 0.90kg |
| Pouvwa pa: | Pil gwosè 4 * C oswa adaptè 110V/220V |
| Sipò pou planche a: | Materyèl plato: Metal ak kouch poud Materyèl Tib: Aliminyòm ak kouch poud Materyèl baz kanpe: Asye ak kouch poud |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Dòz pou itilize: | 1-Ponp likid: 1ml chak fwa |
| 2-Ponp Kim: 0.8ml Chak Fwa | |
| Ponp 3-Espre: 0.8ml Chak Fwa | |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Anbalaj: | 1 seri/katon |
| Gwosè katon: | 36X34X20cm |
| NW/GW: | 5.6/6.2kg |
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.