Otomatikman fonksyone ak detèktè: machin dezenfeksyon men san kontak la fèt pou dezenfekte men oswa alkòl, epi bay dòz espre otomatik, ki pèmèt yon dezenfeksyon men rapid ak fasil epi reyalize yon ijyèn men optimal.
Pratik ak Ijyèn: jis mete men ou anba Capteur a pou kòmanse dispansè savon an, ou ka efektivman evite enfeksyon kwaze san ou pa touche dispansè savon an. Apwopriye pou kote piblik tankou biwo, otèl, lopital, enstitisyon medikal, lekòl, elatriye.
| Nimewo Atik: | DAZ-BOX ak Sipò Atè |
| Gwosè pwodwi: | 410x200x120mm |
| Koulè: | Ajan |
| Kapasite: | 2500ml |
| Materyèl: | Metal ak kouch poud fini |
| Tan distribisyon: | 0.2-0.5s |
| Distans distribisyon | 1.5-3 pous |
| Sipò pou planche a: | Materyèl plato: Metal ak kouch poud Materyèl Tib: Aliminyòm ak kouch poud Materyèl baz kanpe: Asye ak kouch poud |
| Kalite ponp: | Gout/Espre/Mous opsyonèl |
| Pwovizyon elektrik 1: | DC Elektrik |
| Pwovizyon elektrik 2: | 4 * Pil gwosè C |
| Lavi batri pwolonje: | >30,000 Sik |
| Sètifika | CE, RoHS, FCC |
| Anbalaj: | 1 seri/katon |
| Gwosè katon: | 47X36.5X39.5cm |
| NW/GW: | 9.5/10.35kg |




Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.