| Gwosè | 126.2 * 182.2 * 271.5mm |
| Materyèl | Plastik PP |
| Koulè | Blan |
| Kapasite | 1000ml |
| Alimantasyon | Pil AA/18650 ak USB elektrik |
| Enkli | dispansè x1 |
| 1 kab USB | |
| Manyèl x1 | |
| Bouk sipò x1 | |
| Vis pou monte miray x2 | |
| Plato pou degoute x1 | |
| Antonwa x1 | |
| Plato kouvèti dèyè x1 | |
| Kantite katon | 12 moso/katon |
| Gwosè katon prensipal la | 57 × 44.5 × 33.5 CM |
| Pwa | 12.2 kg/Katon |
| Remak | Pil ak adaptè USB pa enkli nan pakè a |


Karakteristik:
Otomatikman fonksyone ak detèktè: dispansè savon pou dezenfeksyon men san kontak la fèt pou dezenfektan men, jèl oswa alkòl, epi li bay dòz espre otomatik, ki pèmèt yon dezenfeksyon men rapid ak fasil epi elimine kontaminasyon kwaze.
Plizyè plasman: li ka mete sou biwo epi tou monte sou miray oswa trépied, ki pratik pou itilize nan diferan kote.
Mache ak pil epi rechajab: dispansè savon alkòl sa a mache ak 4 pil AA oswa 2 pil 18650, li kapab mache tou ak yon kab tip-c. (Li pa ekipe ak adaptè chaj ak pil)
Pratik ak Ijyèn: jis mete men ou anba Capteur a pou kòmanse dispansè a, ou ka efektivman evite enfeksyon kwaze. Li apwopriye pou kote piblik tankou biwo, otèl, lopital, enstitisyon medikal, lekòl, elatriye.
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.