Otomatik ki fonksyone ak yon detèktè: machin dezenfeksyon men san kontak la fèt pounebulezdezenfektan pou men oswa alkòl, epi bay dòz espre otomatik, ki pèmèt yon dezenfeksyon men rapid ak fasil epi reyalizeesijyèn men optimal.
Pratik ak Ijyèn:jJis mete men ou anba detèktè a pou kòmanse dispansè savon an, ou ka efektivman evite enfeksyon kwaze san ou pa touche dispansè savon an. Apwopriye pou kote piblik tankou biwo, otèl, lopital, enstitisyon medikal, lekòl, elatriye.






| Nimewo Atik: | F12 |
| Gwosè pwodwi: | 126.2 * 18m2.2 * 271.5m |
| Vòltaj: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1000ml |
| Mezire Distans: | 2-10cm |
| Volim Son an: | 1-4 nivo reglabl |
| Dòz: | 0.1-2ml reglabl |
| Enstalasyon: | Monte sou miray, Desktop, Sipò Tripod |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Ranje Mezire: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Tanperati Travay: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Tanperati Alam: | Reglabl (37.3-39 ℃) |
| Pouvwa pa: | Pil AA, pil 18650, elektrik tip C |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Emisyon nan 18 lang: | |
| Chinwa, Angle, Panyòl, Japonè, Pòtigè, Koreyen, Alman, Franse, Ris, Italyen, Arab, Tik, Tayilann, Kanbodyen, Endonezyen, Bengali, Hindi, Vyetnamyen | |
| Pake F12: | 1 moso/bwat koulè; 12 moso/katon |
| Yon bwat koulè gen ladan l: 1 dispansè, 1 plato degoute, 1 manyèl, 1 kab USB, 2 vis miray. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44.5 × 30.5cm | |
| 9.80/12.90kg | |
| Pake Tripod: | 1 moso/bwat mawon; 20 moso/katon |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kg | |
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.