Videyo
Espesifikasyon
| Nimewo Atik: | K9 Pro Plis |
| Gwosè pwodwi: | 121.7 × 131.5 × 302 milimèt |
| Vòltaj: | 5V 2A |
| Kapasite: | 1200ml |
| Mezire Distans: | 2-10cm |
| Volim Son an: | 1-4 nivo reglabl |
| Dòz: | 0.1-2ml reglabl |
| Enstalasyon: | Monte sou miray, Desktop, Sipò Tripod |
| Kalite ponp: | Si ou vle (ponp espre/gout/kim) |
| Ranje Mezire: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Tanperati Alam: | Reglabl |
| Sètifika: | CE, ROHS, FCC |
| Emisyon nan 18 lang: | |
| Chinwa, Angle, Panyòl, Japonè, Pòtigè, Koreyen, Alman, Franse, Ris, Italyen, Arab, Tik, Tayilann, Kanbodyen, Endonezyen, Bengali, Hindi, Vyetnamyen | |
| Anbalaj: | 1 moso/bwat koulè; 9 moso/katon |
| Bwat koulè a gen ladan l: | Distribitè x1, kab USB x1, manyèl x1, boukl sipò x1 Vis pou monte miray x2 Plato pou degoute x1 Antonwa x1 Plato kouvèti dèyè x1 Kantite katon: 9 moso/katon Gwosè katon prensipal la: 49x49x36 CM Pwa: 11.6 kg/Katon Remak: Pil ak adaptè USB pa enkli nan pakè a |
| Gwosè Bwat Koulè: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Gwosè katon: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kg |
Karakteristik:
1. Ka mete sou biwo, miray, trépied
2. Sipòte 18 lang
3. Sous pouvwa: USB, 4 pil AA oswa 2 pil 18650
4. Patant pwòp tèt ou, CE, ROHS, FCC apwouve
5. Plizyè bouch: espre, gout, kim
7. OEM ak ODM disponib


Sèvis Kliyantèl:
1. Nou pral reponn demann ou an konsènan pwodwi nou yo oswa pri a nan 24 èdtan.
2. Kenbe enfòme kliyan nou yo sou pwosesis pwodiksyon an epi ede fè aranjman pou enspeksyon kalite si sa nesesè.
3. Garanti yon ane ak sèvis apre-lavant responsab.
4. Ekip lavant ak enjenyè pwofesyonèl pou asire yon bon eksperyans acha.
Asirans kalite:
1. Ekip QC nou an enspekte chak pwosesis pwodiksyon
2. Kalite asire pa enjenyè pwofesyonèl
3.CE, FCC, sètifika ROHS apwouve epi yo gen patant pwòp tèt yo
4. Garanti yon ane
Depi etablisman li, faktori nou an ap devlope pwodwi premye klas mondyal avèk prensip sa a
Kalite an premye. Pwodwi nou yo te genyen yon ekselan repitasyon nan endistri a epi yo gen anpil konfyans nan mitan kliyan nouvo ak ansyen yo.